Amenities Photos Prices Contact Comments
   
Home
Description
Around Town
Nearby Attractions
Photos
Prices & Promotions
Contact Us
Guests Comments
- Cancún, Mexiko -
DO MEXIKA BEZ VISA A BEZ PROBLEMU

Uniknete vsednímu dni na nezapomenutelnou dovolenou! Nás pohodlný a cenove dostupný byt je polozen na kouzelné plázi v exotickém prímorském letovisku. Pruzracné, azurové more, fantastické sluncem prosycené pláze, príjemne chladný, bílý písek, jemný morský vánek, houpající palmy - vse je idylická oáza a balsám pro dusi a telo.

     
  Chcete-li trochu rozruchu, rozlicné restaurace (treba na pirátské lodi), zábava a nocní zivot na vysoké úrovni jsou jen pár minut autobusem od naseho apartmánu. V dosahu jsou archeologické divy tisícileté kultury starovekých indiánských kmenu Mayu, Olmecu a Azteku, vodní sporty, nákupy beze cla, exotické rostliny, vásnivá tropická hudba a mnohem více. At plánujete romantickou dovolenou ve dvou, nebo chtete-li cestovat s práteli anebo s celou rodinou - budete mít zázitky a vzpomínky na celý zivot!
Mluvíme: Deutsch English Cesky
Poloha bytového komplexu::
Náš privátní, klidný a dobre udržovaný bytový komplex se nachází v prominentní a elegantní hotelové zone. Budovy (4) jsou prímo na žádané pobrežní strane Karibského more, které hraje neuveritelnými odstíny barev a nabízí pohled, který Vám vezme dech. Cistá pláž s chladným pískem, príjemná pro procházky naboso a dva plavecké bazény jsou jen nekolik kroku od našich dverí. Nádherný Club Mediterranean je asi 20 minut pešky po pláži, popr. tri zastávky autobusem, kde zacíná Palancar Reef. Kolem útesu se dá výborne potápet se šnorchlem, mužete tu strávit den windsurfingem nebo plachtením a užít si tak jednu z nejkrásnejších pláží na svete.
 


 

Náš komplex Vám nabízí:

 • 2 plavecké bazény vcetne lehátek. Jeden bazén vhodný pro malé deti
 • tenisové hrište
 • krásnou pláž (lehátka, WC a sprchy na pláži k dispozici)
 • palapy a palmy na osvežující stín
 • obchod s potravinami na míste
 • autobusovou zastávku do mesta
 • soukromou zónu s parkováním zdarma
 • pracky a susicky na míste
 • 24 hodin bezpecnostní službu
Komposice bytu:
1 velká ložnice, 1 obývací pokoj, kuchynská linka, terasa,
1 prostorná koupelna (sprcha), separátní umyvadlo, zahrádka

Plocha bytu: ca. 81 m2 , terasa ca. 10 m2

Kapacita: ideálne 2-4, max. 7 osob

Popis bytu: Prostorný, cistý, pohodlne zarízený, rohový byt na prízemí, s exotickou zahrádkou plnou kvetoucích ibišku a hezkou zasklenou terasou s houpackou, stoleckem, židlemi a lehátky. Výhled na obrovský Nichupta záliv s nezapomenutelnými, malebnými západy slunce.  
  Velká ložnice má dve široké manželské postele (každá pohodlná pro 2 osoby), sedací soupravu se stoleckem a dost místa ve skríních pro Vaše veci.
V samostatném, oddeleném obývacím pokoji jsou 2 sofa pro dva dospele anebo az 4 deti. Kompletne vybavená kuchynská linka s nádobím. Najdete zde vše, co si dobrý kuchar preje k príprave jednoduchých jídel anebo místních specialit; prísady se dají velmi výhodne zakoupit v každém supermarktu nebo na trhu.
Koupelna je prakticky položena mezi obema místnostmi a umyvadlo je na chodbicce pred koupelnou, takže umožní nezávislé použití, což prijde vhod když je koupelna obsazena.
               

Náš pohodlný byt nabízí:

 • zasklenou terasu 10m2 s houpackou a zahradním nábytkem a zahrádku
 • klimatizaci
 • telefon (zeptejte se jak se pripojit na i-net)
 • electronický tresor pro osobní doklady
 • kabelovou televizi, VCR (video) a rádia
 • CD a prehrávac na kasety
 • plne vybavenou kuchynku s nádobím
 • velkou lednicku s mrazákem
 • mikrovlnu, mašinu na kávu, opékac topinek, mixer, atd.
 • žehlicku a žehlicí prkno
 • fén na sušení vlasu
 • ložní prádlo, rucníky do koupelny a na pláž
 

V každém z nás se prece jen ješte skrývá malé díte a kouzelná pláž je pro každého. Mužete strávit hodiny pozorováním more, skákáním do vln, budováním hradu z písku, plaváním v bazénu nebo procházením se po pobreží a hledáním mušlí.
Pokud Vás zajímá archeologie, vydejte se poznat starovekou kulturu kmenu Mayu, Azteku a Olmecu: Zríceniny Tulum jsou zajímavé tím, ze jsou jediné položené na pobrezí. Jižneji položené pyramidy Cobá jsou uprostred jungle. Svetoznámé Chitzén
Itzà patrí k archeologickým divum sveta a zríceniny pyramid Uxmal pusobí velmi majestátním dojmem. Cestou mužete navštívit nekolik pravých haciend. Zážitkem je též výlet do parku Xcaret, u krásného zálivu, který býval zasveceným rájem Mayu: dá se zde plavat v podzemní rece, nebo s delfíny a nádherná vecerní “laserová show” definitivne stojí za videnou (vše je zahrnuto ve vstupném). Dalšim exotickým rájem, plným pestrobarevných, tropických ryb, je prírodní záliv Xel-Ha. Zajímavé jsou též koloniální Španelská mesta Merida a Valladolid.

Zajímavý denní výlet si mužete udelat na Isla Mujeres (“Ostrov Žen”), známý výskytem morských želv a na ostrov Isla Contoy, který je plný exotických ptáku.
V Cancúnu a okolí, krome jiného, mužete chytat ryby, vyzkoušet si ruzné vodní sporty vcetne potápení a vodních lyží, mužete se vydat na turu džunglí, projet se motorovým clunem nebo na koni. Za navštívení též stojí farma s aligátory a mnoho dalšího.
 
  Ve meste mužete všude nakupovat beze cla, tancit ve svetoznámých diskotékách bez rozdílu veku, romanticky poveceret v levných a jednoduchých cantinas, nebo v elegantních restauracích nebo na jedné z pirátských lodí; zaposlouchat se do hudby od Mariachiho, pres vášnivou
“salsu” k Rock & Rollu, zajít si na barevné folklórní predstavení ci do kina a nebo si zahrát kuželky. Velmi zajimavé, jak pro deti tak pro dospelé, je též zastrešené morské Akvárium v centru La Isla (jen 10 min. autobusem od apartmánu), kde mužete též plavat s delfíny. Zábavní park “Parque Nizuc” je plný vodních sjezdovek a toboganu, kolotocu, exotických ryb a je jen 20 minut od našeho bytu. Nabízí se Vám nekonecné možnosti jak se pobavit, poznat nové zajímavosti anebo jen tak v klidu odpocívat.
     

REZERVACE, ZÁLOHA A NÁJEM:
• 25% záloha z celkové ceny pronájmu v dobe rezervace.
• 12 týdnu pred datumem príjezdu: zbývající rozdíl do plné ceny a též 300 U$D vratnou zálohu pokud apartmán zustane nepoškozený a vrátíte nám klíce. Záloha muže byt placená v Kc osobním šekem našim agentum v CR.
• V dobe reservace kratší 12 týdnu pred príjezdem: celý nájem a 300 U$D zálohu.

Storno a financní vyrovnání:
• 10% z celkového nájmu se odpocítá pokud byl apartmán zarezervován a 25% z ceny bylo zaplaceno na urcitý termín.
• 75% náhrada pokud je pobyt stornován mezi 98-84 dnem (12-14 týdnu) pred príjezdem.
• 50% náhrada pokud je pobyt stornován mezi 83-70 dnem (8-10 týdnu) pred príjezdem

Žádná náhrada (pouze záloha) se neposkytuje pokud je pobyt stornován behem 69 dnu pred príjezdem nebo krátce po samém príjezdu. Žádná náhrada v pripade evakuace pri hurikanu, nebo jine prirodni nebo politicke katastrofy mimo nasi kontroly.

Jak zaplatit: v hotovosti v CR, prevodem U$D majitelce formou “wire transfer” (poskytneme instrukce) nebo zasláním mezinárodního šeku vystaveného na majitelku a splatného v Amerických Dolarech. Též je možnost platit kreditní kartou zpusobem PayPal pres e-mail (Visa, American Express, Diners Club, Mastercard: pripoctete poplatek 4% z celkové ceny za nájem), nebo pres telefon (my zavolame Vas) anebo mužete zaplatit podle domluvy.

Ceny v U$D (Amerických Dolarech):
Platit muzete Creditni Kartou via PayPal nebo pre telefon (my zavolame Vas)- bez risku
kliknete zde pro placeni:
Pay me securely with any major credit card through PayPal!

Pro ceny a specielni nabidky kliknete zde
Týdenní sazba je za 7 nocí pri obsazení do 4 osob.
Každá osoba nad 4 lidi: +U$D20/den. Deti do 2 let zdarma, deti 2-12 let +U$D12/noc.

Zvláštní nabídky:
• Exotická svatební cesta a líbánky v Cancúnu. Dárek na privítanou a 10% sleva pro novomanžele.
• Podívejte se na další soucasné nabídky na stránce “Prices & Promotions”

Kliknete zde pro kalendár volných termínu: Cervene vybarvené datumy jsou obsazené.

Zde najdete také co ríkají naši zákazníci:

Vedlejší poplatky (za údržbu a zvýšenou spotrebu energie a vody):
•Normalne v tydennim pobytu žádné, zahrnuto v cenach podle poctu osob. Kdyz prekrocite pausal - vydaje za energii nebo telefon podle spotreby.
 

Prílet: Mezinárodní letište Cancún. Za 30 minut jste v apartmánu bud mikrobusem “taxi colectivo” (plati se za osobu).  Pro 3 lidi je taxi za témer stejný poplatek.

Kontakt na nás:
CancunVacationSpot
Blažena Federer, New Jersey, USA
SKYPE JMENO: blazenafederer
Telefon: 001-201-445-0302
Telefax: 001-425-920-5563
Pošlete nám e-mail:

Mluvíme: Deutsch English Cesky

Agent v Ceské Republice:
Radim Šálený, Sezimovi Ústí e-mail: salenyr@seznam.cz
Telefon: 602-188.967 nebo pevna linka: 381-276.167

 

Jake je pocasi v Cancunu?
Click for Cancun, Mexico Forecast

Zpet nahoru

© - Copy right 2003 - CancunVacationSpot web design. All rights reserved.